Kampanyalı Ürünler
 
  
     
 

En Son Eklenen 5 Ürün
 
  
 

Sağlık Köşesi
 
     Sağlık :

RO Su Arıtma Sistemleri ile içtiğiniz suyun kalitesi sizin kontrolünüz altındadır. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak, kaliteli ve kesintisiz su 'her an' elinizin altındadır. Telefon etmenize, sipariş vermenize, taşımanıza gerek yoktur.

Bebek Mamaları :

RO Su Arıtma Sistemleri, musluk suyunda bulunabilecek mikrop, arsenik, nitrit gibi zararlı maddelerden en çok etkilenecek olan bebekleri korur, bebek maması için ideal su üretir. Hamileler için de en güvenilir sudur.

Lezzetli İçecekler :

RO Su Arıtma Sistemleri, çay ve kahvenin tadını güzelleştirir. Klorsuz ve yumuşak su ile daha az çay ve kahve kullanarak daha çok lezzet elde edersiniz. Sulandırılarak yapılan tüm konsantre içeceklere daha taze tat katar.

Lezzetli Yemekler :


RO Su Arıtma Sistemleri suyu ile pişirilen yemeklerde yiyeceklerin doğal tatları bozulmaz ve daha kısa sürede pişer. Tencere ve tavalarda sinir bozucu kireç tortuları bırakmaz.

Buz Küpleri :


RO Su Arıtma Sistemleri suyu ile yapılan buzlar kristal berraklığındadır. Klor, tuz, kireç, tortu içermeyen buzler daha sert olur, daha uzun süre dayanır ve 'içeceklerin dibinde' tortu bırakmaz.

Tuz Diyetleri :

RO Su Arıtma Sistemleri, sodyum(tuz) diyeti takip eden hipertansiyon ve kalp hastaları için ideal su üretir.

Ev Hayvanları :


RO Su Arıtma Sistemleri suyu, kuru hayvan mamasıyla karıştırılmak için idealdir. Akvaryum için de en uygun sudur.

Tasarruf :


RO Su Arıtma Sistemleri'la elde edeceğiniz su, para ile satın alacağınız suya göre bedavadır. Taşıma zahmetine ya da her an bitecek endişesine katlanmak zorunda değilsiniz. 'Suya ödediğiniz parayı' hiç düşündünüz mü?

Kilo Verme Diyetleri :

RO Su Arıtma Sistemleri; vücut sıvılarının, dolayısıyla vücut ağırlığının artmasına yol açan sudaki aşırı mineral tuzları azaltır. Egzersizle kaybedilen vücut sıvılarının yerine konması için idealdir.

           

 

 Su Hakkında                  
 Ters Ozmos Nedir             
 Günde Ne Kadar Su İçmeliyim
 Damacana ve Pet Şişelerde Yer Alan Numaraların Anlamı Nedir 
 Fazla Vitamin Zarar Verirmi  
 Vitaminler                   
 A Vitamini                   
 D Vitamini                   
 Çinko Potasyum Magnezyum     
 Magnezyum Demir              
 İyon Mucizesi                
 Vucudumuzdaki Madenler       
 Sağlığımız İçin İpucları     
 Su İçmek İçin 46 Sebep       
 Sağlıklı Bir Ses İçin Su     
 Manyetize Suyla Tedavi       
 Günde 8 Bardak Su Tüketerek Böbrek Taşlarından Kurtulun 
 Hidromasaj ve Yararları      
 Su Bir yudum Sağlık Aslında  
 Suya Dokunmak Bile Rahatlatıyor 
 Suyunuza Dikkat

 

Neden Arıtma Cihazı Kullanmalıyım ?
Eğer hala hazır suların bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün Sağlıklı mı, Temiz mi, Güvenli mi, Ekonomik mi Kaynak suların konulduğu damacanaların 65 kullanım sonrası atılması gerektiğini biliyor musunuz?

İçme Suyu Sağlık Açısından Çok Ciddi Bir Konudur ?

Dünyada en fazla insan ölümlerine neden olan 10 faktörden birini, kirli sular oluşturuyor. Bu sıralamada sular, AIDS gibi ölümcül hastalıkların bile üzerinde yer alıyor.

Kaynak Su Almak Ne Kadar Mantıklı ?

Kaynak suları çevre kirliliğinin tehdidi altındadır. Klorlanmadığı için riskli, beklediği için daha da riskli, bayatlayabilir ve bakteri üretebilir. Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizleri hiç rahatsız etmiyor mu ?
Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Arıtır ?
Suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüsler ve baterilerin zararlı olanları dışarı atılarak dengeli mineral yapısı ile suyun özü elde edilir. Yani " SAĞLIKLI İÇME SUYU".
Kendi Suyunuzu Kendiniz Üretin ?
İçtiğiniz suyu kendiniz üretin. Sadece içmek için değil, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizde de hesap yapmadan kullanabilirsiniz Ekonomik ve güvenli olan bu sistem ile musluk suyundan sağlıklı su elde edilmektedir.
365 Gün 24 Saat Suyunuz Hazır
Her an elinizin altındadır. Bitecek endişesine, sipariş verme yada taşıma zahmetine katlanmanıza gerek yoktur.

 
.
Anasayfa-Firma Profili-Ürünlerimiz-Su Arıtma Hakkında--Referanslarımız-Sağlık Köşesi- İletişim